הכירו את הבוגרים

רעות רוב
מחזור: 3 + 5

מקום: מנדוסה, ארנגטינה וברצלונה, ספרד
על התכנית: "אני מלאת הערכה לפרויקט ובת מזל שהייתי חלק ממנו. גיליתי שכל קהילה היא עולם ומלואו. החוויה שעברתי תישאר איתי כל החיים. הקשרים האמיצים שיצרתי עם האנשים, היום יש לי בעצם עוד משפחה בקצה השני של העולם!"

סול איבנקובסקי
מחזור: 3

מקום: סנטה פה, ארגנטינה
על התכנית: "אנחנו השליחים החוזרים יכולים להביא לארץ את הסיפור של הקהילות האלו, הקהילות הקטנות שמלאות באהבה לישראל, ותמיד מקבלות שליחים וישראלים בהמון אהבה וחום. הסיפור שלהם הוא הסיפור שלנו"

תומר פאור
מחזור: 5

מקום: מנדוסה, ארגנטינה
על התכנית: "השליחות נתנה לי הזדמנות להכיר את העם היהודי על אמת. להרגיש את השבת והחג בקצה השני של העולם בתוך קהילה מיוחדת ומשפחתית ולהיות גם שם חלק ממשהו גדול ומיוחד. תנו גם לעצמכם לחוות את מה שחוויתי"!

חן פארי
מחזור: 4

מקום: באהיה בלנקה, ארגנטינה
על התכנית: "השליחות בשבילי הייתה יציאה למסע של הבנה משותפת וחיבור היסטורי. זכיתי לפזר קסם ישראלי בצדו השני של העולם, ויצאתי עם חוויות וזיכרונות שילוו אותי לעוד הרבה זמן"

ענבר מלכה
מחזור: 1

מקום: אנטרה ריוס, ארגנטינה
על התכנית: "השליחות הייתה חלק חשוב בעיסוק שלי בחינוך. למדתי על הקהילות היהודיות בעולם, יצרתי קשרים משמעותיים והבאתי את הסיפור הישראלי לקהילה יהודית קטנה ורחוקה בהנאה ובאהבה גדולה. הגעתי כדי לתת וקיבלתי עוד יותר. המתנה הכי גדולה שיכולתי להעניק לעצמי הייתה השליחות הזו".

הדר קפש
מחזור: 4

מקום: מנדוסה, ארגנטינה
על התכנית: ״אין ספק שזו חוויה שמשנה את החיים! בשלושה חדשים קצרים אך אינטנסיביים לימדתי על ישראל, יהדות והקשר עם התפוצות אבל יותר מהכל למדתי בעצמי ועל עצמי. ההערכה והאהבה שאתה מקבל מהקהילה שווים את הכל!״

ליעד קייקוב
מחזור: 5

מקום: באיה בלנקה, ארגנטינה
על התכנית: "הפרויקט נתן לי הזדמנות להכיר ולחיות תרבות שונה, להכיר את יהדות התפוצות מקרוב ולהכיר אנשים מיוחדים, מרגישה שזכיתי להיות חלק מקהילה שבה תרמתי וקיבלתי המון".

לוסי קליינרמן
מחזור: 5

מקום: הליפקס, קנדה
על התכנית: "הייתי בבית בישראל בקיץ האחרון וניסיתי לקבל החלטה על המשך הדרך המקצועית שלי. כאשר שמעתי על ההזדמנות של המחלקה לפעילות בתפוצות והפדרציה הציונית בקנדה, בהליפקס, ידעתי ישר שזה בשבילי".

מורן משה
מחזור: 4

מקום: באיה בלנקה, ארגנטינה.
על התכנית: "אחד הרגעים הכי משמעותיים שהיו לי בחיים, היה כשהודיעו לי שאני יוצאת לתכנית. אני לא יכולה לתאר במילים את ההרגשה שמלווה אותי יום יום וליוותה אותי לכל אורך השליחות של אושר והגשמה. השליחות היא פשוט מתנה שניתנת לך: להכיר מקום אחר, תרבות שונה בצד השני של העולם ולמצוא בו משפחה, חברים, אפילו ליצור תחביבים משלך בפרק זמן כה קצר איתם וללמוד אפילו על עצמך והזהות שלך, הביטוי אני ציונית מקבל משמעות נוספת ועמוקה יותר במי שאני".

אחלה חבר’ה... חושבים שאתם גם?